شروع کاچیران

شرکت کاچیران در سال 1359 با هدف تولید چرخ خیاطى خانگى با ظرفیت اسمى 300000دستگاه در سال تاسیس شد و قرارداد اصلى و اولیه این پروژه ی شرکت کاچیران با کمپانى فاف آلمان منعقد گردید.

کارخانه کاچیران در سال 1370 با جذب کارکنان مجرب ، خط مونتاژ چرخ خیاطی بروز را در ایران راه اندازی کرد. شرکت کاچیران در ابتدا با تولید دو مدل چرخ خیاطى به این مهم دست یافت و درکمتر از یک دهه ، تولیدات خود را به 12 مدل رسانید.در همان دهه ابتدایى و در سال 1377 تکنولوژى ژانومه ژاپن را دریافت نموده و چند مدل از این برند را با نام تجارى یاسمین به چرخه ى تولید خود افزود.بر این اساس شرکت کاچیران در سال 1378 وارد بازار بین المللى شد و با صادر کردن چرخ خیاطی با کیفیت خود، توانست نام ایران را در عرصه صنعت جهانى سربلند سازد.

بدین ترتیب کاچیران موفق به دریافت افتخاراتی در سال های متعدد شد که که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

در سال 1382 با تولید چرخ خیاطى جدیدى با نام تجارى نیولایف به بالاترین تکنولوژى تولید دست یافت.طى دو دهه ابتدایى فعالیت کاچیران علاوه بر تامین نیاز داخلى ، با تکنولوژى بروز تولید چرخ خیاطى و با بومى سازى این صنعت، کشور را از واردات این محصول بى نیاز گردانید.همچنین شرکت کاچیران از سال 1386 وارد مباحث آموزشى و ارائه خدمات تخصصى نیز گردید.

 

کاچیران با توجه به خدمات پس از فروش گسترده ، ضمانت نامه ى دو ساله وآموزش رایگان و همچنین تامین قطعات یدکى فراوان محصولات ، مورد توجه ویژه خریداران قرار دارد.

هم اکنون بیش از 300 مرکز مجهز خدمات پس از فروش در سراسر ایران مسئولیت خدمات رسانى به مشتریان این شرکت را عهده دار هستند.

قابل ذکر است شرکت کاچیران با تداوم و استمرار تولید چرخ خیاطى سبب شده ایران امروز به عنوان کشورى ، داراى تکنولوژى تولید چرخ خیاطى خانگى در سطح جهانى شناخته شود.

بدین ترتیب نه تنها مانع خروج سرمایه ملى ( ارز ) براى خرید آن از کشور شده ، بلکه با صادرات گسترده ى محصول خود سبب ورود ( ارز ) به کشور شده است.

 

شایان ذکر است ، بر کسى پوشیده نیست که شرکت کاچیران بنیانگذار صنعت ملى چرخ خیاطى ایران مى باشد.