حاج سید صادق سبزواری بنیانگذار شرکت کاچیران که به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران شناخته می شود، در سال 1305 در شهر اهواز به دنیا آمد. در همین سال پدر ایشان نمایندگی فروش چرخ های خیاطی هسکوارنا را دریافت نمود که یکی از برندهای مشهور و شناخته شده چرخ های خیاطی بود. پس از چند سال و در سن حدود 10 سالگی به دلیل وضع و اجرای قانون کشف حجاب توسط رضا خان، خانواده شان به کشور عراق مهاجرت نمودند. ایشان از سنین جوانی همگام با طی دروس مقدمات مذهبی به همراهی با پدر در امر فروش و تعمیر ماشین آلات دوخت پرداخت و در این راه در کشور عراق به شهرت فراوانی دست پیدا کرد، به نحوی که بارها دولت عراق به ایشان و خانواده پیشنهاد اقامت دائمی نمود اما حاج آقا سبزواری به دلیل احساسات عمیقی که به میهن خود داشت از انجام آن امتناع نمود. حاج سید صادق سبزواری به دلیل نشان دادن درایت و سختکوشی از خود در عنفوان جوانی به عنوان متولی خانواده از جانب پدر برگزیده و کلیه امور خانواده به ایشان سپرده شد.

بنیانگذار شرکت کاچیران

در سال 1348 شمسی حاج سید صادق سبزواری که طی چند سال پس از روی کار آمدن حزب بعث و در رأس آن صدام حسین، شرایط را برای ادامه کار در کشور عراق مناسب نمی دید و از طرفی نمی توانست به هیچ عنوان از ملیت ایرانی خود چشم پوشی کند با خانواده به ایران مهاجرت نمود. از این رو، وی در داخل کشور مجبور شد دوباره از ابتدا تمام مقدمات کار را برنامه ریزی نماید اما با توکل بر خدا و تلاش فراوان توانست فروش چرخ خیاطی شرکت خود را طی حدود 10 سال از تعداد 24 دستگاه در ایران به 24000 دستگاه برساند و پس از چند سال به بزرگترین فروشنده چرخ خیاطی ایران تبدیل شود. ایشان در سال هایی که وارد کننده چرخ خیاطی بود همواره دغدغه تولید این کالا در داخل کشور را داشت. در سال 1342 مقدمات این طرح بنا به اقتضای سیاست های آن زمان مسکوت ماند. حاج آقای سبزواری که با پیروزی انقلاب شرایط را برای اجرای ایده خود مساعد می دید جمعی از بزرگان این صنعت را به دور خود گردآورده و پیشنهاد ایجاد یک کارخانه تولید چرخ خیاطی را با آنها مطرح نمود. حاضران جلسه که بعد ها نام هیأت مؤسسین را گرفتند عبارتند از: "حاج آقا سید صادق سبزواری، آقای سید محمد هاشمی، آقای حاج احمد ورشوچی، آقای حاج علی اکبر منزوی، آقای حاج عباس منزوی ، آقای حاج جعفر منزوی ، آقای حاج سید حسن میرپنهان، آقای حاج بهمن قائد امینی و آقای حاج محمد محسنی." در طی این جلسه مقرر گردید تا شرکت کاچیران تشکیل گردد. اما این آغاز راهی طولانی بود که بیش از سیزده سال از تشکیل شرکت تا راه اندازی کارخانه به طول انجامید. ابتدا چندین شرکت برای همکاری انتخاب شدند تا مذاکرات با آنها شروع شود. در نهایت شرکت فاف آلمان که دارای آخرین تکنولوژی روز این صنعت بود برگزیده شد و مذاکرات نهایی برای انتقال تکنولوژی صورت پذیرفت. با توجه به مشکلات جنگ تحمیلی کار با چالش هایی مواجه گردید ، اما سرانجام در سال 1370 به نتیجه رسید و در این سال اولین چرخ خیاطی های کاچیران که یکی از پیچیده ترین محصولات لوازم خانگی می باشد به بازار عرضه شد. حاج سید صادق سبزواری همیشه اعتقاد و باوری عمیق به امر تولید داشته و ایجاد اشتغال پایدار هدف اصلی ایشان بوده است . این زندگی مردی است که همیشه در زندگی دست از کار و تلاش بر نداشته و تا سنین کهنسالی همواره و هنوز روزانه ساعاتی را به کار می پردازد و فرزند برومند ایشان (شهید سید محمد جعفر سبزواری) نیز در همین راه به شهادت رسید. حاج سید صادق سبزواری به غیر از صنعت چرخ خیاطی در صنایع دیگر از جمله "تولید خوراک دام و طیور"، "ماشین آلات گلدوزی صنعتی"، "تجهیزات شبکه و آی تی" و ... فعالیت مستمر داشته و ایجاد اشتغال نمود ه اند. باشد که راهشان توسط جوانان این مرز و بوم مستدام باشد، زیرا تنها راه اعتلای کشور پیشرفت و خودباوری در امر تولید می باشد.

از 1370 تا 1381
از 1381 تا 1390
از 1390 تا کنون

سید محمد هاشمی در سال 1326 در اراک به دنيا آمد. وی در رشته اقتصاد در دانشگاه ملي آن زمان مدرک لیسانس خود را کسب نمود. پس از گذراندن مدت زمانی در کشور انگلستان، به ایران باز گشته و در زمینه لوازم خانگی و چرخ خیاطی به فعالیت پرداخت. سید محمد هاشمی که از ابتدای برنامه ریزی ایجاد کارخانه تولید چرخ خیاطی کاچیران در کنار حاج سید صادق سبزواری حضور و همکاری موثری داشته و عضو هیات مدیره نیز بود، پس از گذراندن مقدمات کار و بعد از جنگ در سال 1370 به عنوان اولین مدیر عامل شرکت کاچیران برگزیده شد. در این دوران با توجه به شناخت ایشان از علم تبلیغات و بازاریابی، فعالیتهای بسزا و موثری جهت برندسازی نام کاچیران صورت گرفت و همچنین با بهره مندی از تکنولوژی کشور آلمان و استفاده از مهندسی معکوس، تولیدات کاچیران از کیفیت بالا و تنوع مطلوبی برخوردار گردید. همچنین با تلاشهای ایشان شرکت کاچیران برای اولین بار مفتخر به طراحی و تولید چرخ ملی با نام نیولایف 5000D گردید. سید محمد هاشمی تا سال 1382 رهبری و مدیرعاملی شرکت کاچیران را به عهده داشت.

شادروان سید محمد جعفر سبزواری (فرزند کوچک حاج سید صادق سبزواری) در سال 1345، به دنیا آمد. وی تحصیلات عالیه را در رشته حسابداری به پایان رساند و سپس در سطوح میانی مدیریتی شرکت کاچیران تجارب بسیاری کسب نمود. در مجمع عمومی سال 1381 شرکت کاچیران، به عنوان مدیر عامل انتخاب شد و اداره این بنیاد عظیم صنعتی را به عهده گرفت. ایشان با 36 سال سن با استفاده از نیروی جوانی به همراه نبوغ ذاتی و تجارب چندین ساله توانست بر اداره تمامی امور مسلط شده و به سرعت در رشد و تعالی شرکت به ویژه در امر مهم تحقیق و توسعه و صادرات توفیقات بزرگی به دست آورد . در این دوران شرکت کاچیران با تلاشهای ایشان موفق به دریافت مدارج عالی در چندین دوره مانند دریافت لوح و تندیس حمایت از مصرف کننده، لوح و تندیس تولید کننده برتر ملی، 2 دوره واحد نمونه کشوری، 2 دوره لوح و تندیس صادرکننده نمونه کشور و همچنین مفتخر به تأسیس خط تولید شرکت کاچیران در کشور آلمان با نام تجاری گریتزنر جهت سهولت صادرات به حوزه اروپا گردید. شهید سبزواری در شهریور ماه 1390 به قصد زیارت کربلای معلی در قالب کاروانی زیارتی عازم کشور عراق شد، (در 24 شهریور ماه) متأسفانه به دلایل نامعلومی مورد سوء قصد قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سید مهدی میرسجادی در سال 1353 در تهران به دنیا آمد. او پس از گذراندن و دریافت مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت قالب های صنعتی آغاز کرد. پس از کسب تجربه در بخش های تولیدی، از سال 1386 در سمت معاونت تأمین شرکت کاچیران و پس از آن به عنوان قائم مقام مدیر عامل در این شرکت فعالیت نمود و پس از شهادت شادروان سید محمد جعفر سبزواری در سال 1390، مدیریت عاملی شرکت کاچیران را به عهده گرفت و تا کنون عهده دار این سمت می باشد. وی در سال 1399 به سمت ریاست هیات مدیره کارخانجات چرخ خیاطی ایران-کاچیران نبز برگزیده شد. در طی این سالها شرکت کاچیران موفق به دریافت مقام یک دوره صادرکننده نمونه کشوری و یک دوره صادرکننده استان تهران و لوح و تندیس برند برتر کشور ، لوح یکصد برند ارزشمند کشور و لوح واحد نمونه صنعتی گردید. همچنین طراحی و تولید گروه چرخ های خیاطی رز و زیگزاگ و همچنین تولید  اولین چرخ خیاطی الکترونیکی ایرانی جزو شاخص ترین فعالیت های وی در دوره مسئولیتش تا کنون می باشد.

تولد یک چرخ خیاطی
معرفی کارخانه کاچیران
معرفی کارخانه کاچیران

کارخانجات چرخ خیاطی ایران– کاچیران در سال 1359 با هدف تولید چرخ خیاطی و گلدوزی برقی خانگی و صادرات آن به سراسر جهان از سوی بخش خصوصی تاسیس شد، این کارخانه در شهر صنعتی البرز- قزوین احداث گردید.. تا زمان تأسیس این کارخانه، کشورمان فاقد تکنولوژی تولید چرخ خیاطی بود و نیازهای داخلی از طریق واردات این محصول تأمین می شد. به همین دلیل و به منظور دریافت تکنولوژی این محصول قراردادی با کمپانی معروف فاف آلمان که از قدمت و اعتبار بالایی برخوردار بود منعقد گردید. احداث ساختمانها و سالنها به تدریج آغاز و تا قبل از سال 1370 آماده نصب ماشین آلات و تجهیزات گردید. همزمان، ماشین آلات تولیدی نیز به سازندگان آلمانی سفارش داده شد. سرانجام در سال 1370 این کارخانه با حضور وزیر صنایع سنگین وقت و با بهره برداری از خط مونتاژ و ساخت 2 مدل چرخ خیاطی افتتاح گردید. نصب ماشین آلات تولیدی نیز تا سال 1374 به اتمام رسید و تولید داخلی این محصول نیز از همین زمان آغاز شد. پروژه خودکفایی در کمتر از 2 سال به ثمر نشست و محصول داخلی ساخت متخصصین کشورمان به بازار عرضه گردید. به منظور تنوع بخشیدن به محصولات، تکنولوژی ژانومه ژاپن نیز در سال 1377 دریافت و تولید این محصول نیز در دو مدل با نام یاسمین آغاز شد. بعد ها شرکت کاچیران با اشراف و تسلط به تکنولوژی تخصصی خود و اجرای طرح خودکفایی با حدود 85 درصد ساخت داخل به تولید این محصول پرداخته و تا کنون ادامه داده است. در سال 1394 شرکت کاچیران با همت متخصصین و طراحان خود به تولید محصولی با کاربری آسان و با صرفه اقتصادی برای کاربران خود طراحی و تولید و با نام Rose به بازار عرضه کرد.

صادرات :
یکی از اهداف مهم بنیانگذاران این کارخانه از ابتدا بین المللی کردن این شرکت و صدور محصولات آن به سایر کشورها بود. به همین دلیل از سال 1376 با ایجاد واحد صادرات، بازاریابی و تحقیق بازار در تمام قاره های جهان آغاز شد، خوشبختانه بدلیل کیفیت بالای محصولات استقبال چشمگیری از سوی بازرگانان خارجی از محصولات این شرکت به عمل آمد و طی مدت کوتاهی محصولات آن به بیش از 35 کشور جهان صادر شد و تا هم اکنون نیز این استقبال پا برجا باقیمانده و همه ساله کشورهای جدیدی به حوزه های صادراتی آن اضافه می شود. احداث خط مونتاژ محصولات کاچیران در آلمان و با مشارکت یک شرکت آلمانی زمینه بسیار مساعدی را جهت صادرات به کلیه کشورهای جهان فراهم کرده است که یکی از مهمترین حوزه های صادراتی آن کشور روسیه و چند کشور بزرگ دیگر است.
محصولات کاچیران تا کنون به این کشورها صادر شده است:
آلمان، انگلیس، فرانسه، اتریش، بلژیک، اسپانیا، فنلاند، دانمارک، جمهوری چک، ترکیه، عربستان، امارات متحده عربی، کویت، کره جنوبی، تایوان، چین، عراق، پاکستان، هند، مالزی، آفریقای جنوبی، کنیا، سومالی و...
خدمات پس از فروش:
یکی از افتخارات بزرگ شرکت کاچیران ارایه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران و مناطق صادراتی است. هم اکنون حدود 300 مرکز مجهز خدمات پس از فروش در سراسر ایران مسوولیت خدمات رسانی به مشتریان این شرکت را به عهده دارند. قطعات یدکی فراوان و در دسترس بودن این مراکز موجب گردید تا مصرف کنندگان چرخ خیاطی محصولات شرکت کاچیران را به سایر محصولات مشابه ترجیح دهند.
تقویم محصولات
افتخارات سیستم

افتخارات سیستم

NewLife

چرخ 1129 از گروه دوم چرخ های شرکت کاچیران می باشد که در زمستان 1373 به سبد محصولات این شرکت اضافه شد.

در این محصولات تعداد دوخت های تزئینی به بیش از 84 مدل ارتقاء پیدا کرد.                                                                            

محصول نیولایف 1129 کاچیران از سری چرخ های خانگی است که برای گلدوزی و خیاطی مناسب است.

دور این چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه است که شما فقط در چرخه های حرفه ای انتظار آن را دارید .

بازوی آزاد این چرخ جهت دوخت های سرآستین و پاکتی مناسب است.

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

انتخاب دوختهای اصلی این چرخ فقط با فشردن دکمه آن می باشد.

بدنه چرخ نیولایف 1129 آلومینیومی سبک و مستحکم است.

NewLife

این دسته از محصولات شرکت کاچیران با توجه به نیاز کاربران به سهولت نخ کردن سوزن به تکنولوژی سوزن نخ کن مجهز گردیدند و از بهار 1379 تولید آن آغاز گردید.

چرخ خیاطی نیولایف 1139 با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

 

NewLife

این محصول در سال 1387 به تکنولوژی پیشرفته شانه کارپیش بر بالا Dual Feed Transporter که به اختصار (DFT) خوانده می شود مجهز گردید.

لازم به یادآوری است چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 1129D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی.

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

پدال ویژه الکترونیکی که قابلیت تامین نصف و حداکثر دور چرخ خیاطی را دارد و به شما امکان کنترل سرعت دوخت را می دهد.

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

NewLife

این محصول در سال 1387 به تکنولوژی پیشرفته شانه کارپیش بر بالا Dual Feed Transporter که به اختصار (DFT) خوانده می شود مجهز گردید.

لازم به یادآوری است چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 1139D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

سوزن نخکن، که برای شما امکان سریع و آسان نخ کردن سوزن توسط چرخ خیاطی را فراهم آورده است.

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی.

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

پدال ویژه الکترونیکی که قابلیت تامین نصف و حداکثر دور چرخ خیاطی را دارد و به شما امکان کنترل سرعت دوخت را می دهد.

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife

چرخ خیاطی نیولایف 1149 با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

سوزن نخکن، که برای شما امکان سریع و آسان نخ کردن سوزن توسط چرخ خیاطی را فراهم آورده است.

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی.

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

پدال ویژه الکترونیکی که قابلیت تامین نصف و حداکثر دور چرخ خیاطی را دارد و به شما امکان کنترل سرعت دوخت را می دهد.

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife

این محصول که دارای طراحی بدنه منحصر بفرد می باشد و با تکنولوژی آلمانی طراحی و ساخته شده در سال 1383 روانه بازار فروش گردید که با استقبال مصرف کنندگان مواجه گردید.  
به عبارت بهتر می توان آن را نسل جدید چرخ های خیاطی با تکنولوژی آلمانی دانست.

لازم به ذکر می باشد این محصول دارای 84 نوع دوخت تزئنیی و کاربردی می باشد. همچنین در این مدلها علاوه بر وجود سوزن نخ کن امکان تنظیم موقعیت سوزن نیز اضافه گردید

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 84 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت )  جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 84 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 7 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت ) - جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife


در سال 1389 شرکت کاچیران محصولی دیگر در گروه چرخهای نیولایف با شکل ظاهری سری 4000 طراحی و تولید می نماید. 
این چرخ خیاطی دارای بیش از 139 دوخت تزئینی می باشد و همچنین مجهز به سیستم سوزن نخ کن و دارای تکنولوژی آلمانی و شانه کارپیش بر بالا یا DFT.

لازم به یادآوری می باشد چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 5000D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 139 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت )  جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife


در سال 1389 شرکت کاچیران محصولی دیگر در گروه چرخهای نیولایف با شکل ظاهری سری 4000 طراحی و تولید می نماید. 
این چرخ خیاطی دارای بیش از 139 دوخت تزئینی می باشد و همچنین مجهز به سیستم سوزن نخ کن و دارای تکنولوژی آلمانی و شانه کارپیش بر بالا یا DFT.

لازم به یادآوری می باشد چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 6060D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 139 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت )  جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

دانلود رایگان دفترچه آموزشی یاسمین

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- کف تخت
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

دانلود رایگان دفترچه آموزشی چرخ یاسمین

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- کف تخت
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

دانلود رایگان دفترچه یاسمین

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی

 

دانلود رایگان دفترچه آموزشی یاسمین

Jasmine

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی

- مجهز به سوزن نخ کن
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی

 

دانلود رایگان دفترچه یاسمین

Jasmine

- کف تخت

- مجهز به سوزن نخ کن
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی

دانلود رایگان دفترچه آموزشی چرخ یاسمین

Rose

در سال 1394 این مدل چرخ خیاطی که تا پیش از این به عنوان پر فروش ترین چرخ خیاطی خانگی دنیا شناخته می شد، توسط مهندسین شرکت کاچیران مورد بازنگری طراحی قرار گرفت که به گفته ناظرین تبدیل به یکی از زیباترین، با صرفه ترین و با کیفیت ترین چرخ های خیاطی خانگی موجود در بازار گردید.
چرخ خیاطی رز 210 دارای 10 مدل دوخت بوده و کار با آن بسیار آسان می باشد.

دانلود دفترچه آموزشی چرخ رز

Rose

در سال 1394 این مدل چرخ خیاطی که تا پیش از این به عنوان پر فروش ترین چرخ خیاطی خانگی دنیا شناخته می شد، توسط مهندسین شرکت کاچیران مورد بازنگری طراحی قرار گرفت که به گفته ناظرین تبدیل به یکی از زیباترین، با صرفه ترین و با کیفیت ترین چرخ های خیاطی خانگی موجود در بازار گردید.
چرخ خیاطی رز +210 دارای 10 مدل شامل اجرای دوختهای زیگزاك، جا دکمه، دكمه دوزی، حاشیه دوزی، رفو و ماسوره پیچی اتوماتیك بوده و دارای بازوی متحرك نیز می باشد و همچنین این چرخ خیاطی مجهز به سوزن نخکن می باشد. ظاهر زیبا و امروزی این چرخ و  کارکرد آسان آن مورد استقبال قرار گرفته است.

 

دانلود دفترچه آموزشی چرخ رز

بنیانگذار شرکت کاچیران

در سال 1348 شمسی حاج سید صادق سبزواری که طی چند سال پس از روی کار آمدن حزب بعث و در رأس آن صدام حسین، شرایط را برای ادامه کار در کشور عراق مناسب نمی دید و از طرفی نمی توانست به هیچ عنوان از ملیت ایرانی خود چشم پوشی کند با خانواده به ایران مهاجرت نمود. از این رو، وی در داخل کشور مجبور شد دوباره از ابتدا تمام مقدمات کار را برنامه ریزی نماید اما با توکل بر خدا و تلاش فراوان توانست فروش چرخ خیاطی شرکت خود را طی حدود 10 سال از تعداد 24 دستگاه در ایران به 24000 دستگاه برساند و پس از چند سال به بزرگترین فروشنده چرخ خیاطی ایران تبدیل شود. ایشان در سال هایی که وارد کننده چرخ خیاطی بود همواره دغدغه تولید این کالا در داخل کشور را داشت. در سال 1342 مقدمات این طرح بنا به اقتضای سیاست های آن زمان مسکوت ماند. حاج آقای سبزواری که با پیروزی انقلاب شرایط را برای اجرای ایده خود مساعد می دید جمعی از بزرگان این صنعت را به دور خود گردآورده و پیشنهاد ایجاد یک کارخانه تولید چرخ خیاطی را با آنها مطرح نمود. حاضران جلسه که بعد ها نام هیأت مؤسسین را گرفتند عبارتند از: "حاج آقا سید صادق سبزواری، آقای سید محمد هاشمی، آقای حاج احمد ورشوچی، آقای حاج علی اکبر منزوی، آقای حاج عباس منزوی ، آقای حاج جعفر منزوی ، آقای حاج سید حسن میرپنهان، آقای حاج بهمن قائد امینی و آقای حاج محمد محسنی." در طی این جلسه مقرر گردید تا شرکت کاچیران تشکیل گردد. اما این آغاز راهی طولانی بود که بیش از سیزده سال از تشکیل شرکت تا راه اندازی کارخانه به طول انجامید. ابتدا چندین شرکت برای همکاری انتخاب شدند تا مذاکرات با آنها شروع شود. در نهایت شرکت فاف آلمان که دارای آخرین تکنولوژی روز این صنعت بود برگزیده شد و مذاکرات نهایی برای انتقال تکنولوژی صورت پذیرفت. با توجه به مشکلات جنگ تحمیلی کار با چالش هایی مواجه گردید ، اما سرانجام در سال 1370 به نتیجه رسید و در این سال اولین چرخ خیاطی های کاچیران که یکی از پیچیده ترین محصولات لوازم خانگی می باشد به بازار عرضه شد. حاج سید صادق سبزواری همیشه اعتقاد و باوری عمیق به امر تولید داشته و ایجاد اشتغال پایدار هدف اصلی ایشان بوده است . این زندگی مردی است که همیشه در زندگی دست از کار و تلاش بر نداشته و تا سنین کهنسالی همواره و هنوز روزانه ساعاتی را به کار می پردازد و فرزند برومند ایشان (شهید سید محمد جعفر سبزواری) نیز در همین راه به شهادت رسید. حاج سید صادق سبزواری به غیر از صنعت چرخ خیاطی در صنایع دیگر از جمله "تولید خوراک دام و طیور"، "ماشین آلات گلدوزی صنعتی"، "تجهیزات شبکه و آی تی" و ... فعالیت مستمر داشته و ایجاد اشتغال نمود ه اند. باشد که راهشان توسط جوانان این مرز و بوم مستدام باشد، زیرا تنها راه اعتلای کشور پیشرفت و خودباوری در امر تولید می باشد.

حاج سید صادق سبزواری بنیانگذار شرکت کاچیران که به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران شناخته می شود، در سال 1305 در شهر اهواز به دنیا آمد. در همین سال پدر ایشان نمایندگی فروش چرخ های خیاطی هسکوارنا را دریافت نمود که یکی از برندهای مشهور و شناخته شده چرخ های خیاطی بود. پس از چند سال و در سن حدود 10 سالگی به دلیل وضع و اجرای قانون کشف حجاب توسط رضا خان، خانواده شان به کشور عراق مهاجرت نمودند. ایشان از سنین جوانی همگام با طی دروس مقدمات مذهبی به همراهی با پدر در امر فروش و تعمیر ماشین آلات دوخت پرداخت و در این راه در کشور عراق به شهرت فراوانی دست پیدا کرد، به نحوی که بارها دولت عراق به ایشان و خانواده پیشنهاد اقامت دائمی نمود اما حاج آقا سبزواری به دلیل احساسات عمیقی که به میهن خود داشت از انجام آن امتناع نمود. حاج سید صادق سبزواری به دلیل نشان دادن درایت و سختکوشی از خود در عنفوان جوانی به عنوان متولی خانواده از جانب پدر برگزیده و کلیه امور خانواده به ایشان سپرده شد.

از 1370 تا 1381

سید محمد هاشمی در سال 1326 در اراک به دنيا آمد. وی در رشته اقتصاد در دانشگاه ملي آن زمان مدرک لیسانس خود را کسب نمود. پس از گذراندن مدت زمانی در کشور انگلستان، به ایران باز گشته و در زمینه لوازم خانگی و چرخ خیاطی به فعالیت پرداخت. سید محمد هاشمی که از ابتدای برنامه ریزی ایجاد کارخانه تولید چرخ خیاطی کاچیران در کنار حاج سید صادق سبزواری حضور و همکاری موثری داشته و عضو هیات مدیره نیز بود، پس از گذراندن مقدمات کار و بعد از جنگ در سال 1370 به عنوان اولین مدیر عامل شرکت کاچیران برگزیده شد. در این دوران با توجه به شناخت ایشان از علم تبلیغات و بازاریابی، فعالیتهای بسزا و موثری جهت برندسازی نام کاچیران صورت گرفت و همچنین با بهره مندی از تکنولوژی کشور آلمان و استفاده از مهندسی معکوس، تولیدات کاچیران از کیفیت بالا و تنوع مطلوبی برخوردار گردید. همچنین با تلاشهای ایشان شرکت کاچیران برای اولین بار مفتخر به طراحی و تولید چرخ ملی با نام نیولایف 5000D گردید. سید محمد هاشمی تا سال 1382 رهبری و مدیرعاملی شرکت کاچیران را به عهده داشت.

از 1381 تا 1390

شادروان سید محمد جعفر سبزواری (فرزند کوچک حاج سید صادق سبزواری) در سال 1345، به دنیا آمد. وی تحصیلات عالیه را در رشته حسابداری به پایان رساند و سپس در سطوح میانی مدیریتی شرکت کاچیران تجارب بسیاری کسب نمود. در مجمع عمومی سال 1381 شرکت کاچیران، به عنوان مدیر عامل انتخاب شد و اداره این بنیاد عظیم صنعتی را به عهده گرفت. ایشان با 36 سال سن با استفاده از نیروی جوانی به همراه نبوغ ذاتی و تجارب چندین ساله توانست بر اداره تمامی امور مسلط شده و به سرعت در رشد و تعالی شرکت به ویژه در امر مهم تحقیق و توسعه و صادرات توفیقات بزرگی به دست آورد . در این دوران شرکت کاچیران با تلاشهای ایشان موفق به دریافت مدارج عالی در چندین دوره مانند دریافت لوح و تندیس حمایت از مصرف کننده، لوح و تندیس تولید کننده برتر ملی، 2 دوره واحد نمونه کشوری، 2 دوره لوح و تندیس صادرکننده نمونه کشور و همچنین مفتخر به تأسیس خط تولید شرکت کاچیران در کشور آلمان با نام تجاری گریتزنر جهت سهولت صادرات به حوزه اروپا گردید. شهید سبزواری در شهریور ماه 1390 به قصد زیارت کربلای معلی در قالب کاروانی زیارتی عازم کشور عراق شد، (در 24 شهریور ماه) متأسفانه به دلایل نامعلومی مورد سوء قصد قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

از 1390 تا کنون

سید مهدی میرسجادی در سال 1353 در تهران به دنیا آمد. او پس از گذراندن و دریافت مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت قالب های صنعتی آغاز کرد. پس از کسب تجربه در بخش های تولیدی، از سال 1386 در سمت معاونت تأمین شرکت کاچیران و پس از آن به عنوان قائم مقام مدیر عامل در این شرکت فعالیت نمود و پس از شهادت شادروان سید محمد جعفر سبزواری در سال 1390، مدیریت عاملی شرکت کاچیران را به عهده گرفت و تا کنون عهده دار این سمت می باشد. وی در سال 1399 به سمت ریاست هیات مدیره کارخانجات چرخ خیاطی ایران-کاچیران نبز برگزیده شد. در طی این سالها شرکت کاچیران موفق به دریافت مقام یک دوره صادرکننده نمونه کشوری و یک دوره صادرکننده استان تهران و لوح و تندیس برند برتر کشور ، لوح یکصد برند ارزشمند کشور و لوح واحد نمونه صنعتی گردید. همچنین طراحی و تولید گروه چرخ های خیاطی رز و زیگزاگ و همچنین تولید  اولین چرخ خیاطی الکترونیکی ایرانی جزو شاخص ترین فعالیت های وی در دوره مسئولیتش تا کنون می باشد.

تولد یک چرخ خیاطی
معرفی کارخانه کاچیران
معرفی کارخانه کاچیران

کارخانجات چرخ خیاطی ایران– کاچیران در سال 1359 با هدف تولید چرخ خیاطی و گلدوزی برقی خانگی و صادرات آن به سراسر جهان از سوی بخش خصوصی تاسیس شد، این کارخانه در شهر صنعتی البرز- قزوین احداث گردید.. تا زمان تأسیس این کارخانه، کشورمان فاقد تکنولوژی تولید چرخ خیاطی بود و نیازهای داخلی از طریق واردات این محصول تأمین می شد. به همین دلیل و به منظور دریافت تکنولوژی این محصول قراردادی با کمپانی معروف فاف آلمان که از قدمت و اعتبار بالایی برخوردار بود منعقد گردید. احداث ساختمانها و سالنها به تدریج آغاز و تا قبل از سال 1370 آماده نصب ماشین آلات و تجهیزات گردید. همزمان، ماشین آلات تولیدی نیز به سازندگان آلمانی سفارش داده شد. سرانجام در سال 1370 این کارخانه با حضور وزیر صنایع سنگین وقت و با بهره برداری از خط مونتاژ و ساخت 2 مدل چرخ خیاطی افتتاح گردید. نصب ماشین آلات تولیدی نیز تا سال 1374 به اتمام رسید و تولید داخلی این محصول نیز از همین زمان آغاز شد. پروژه خودکفایی در کمتر از 2 سال به ثمر نشست و محصول داخلی ساخت متخصصین کشورمان به بازار عرضه گردید. به منظور تنوع بخشیدن به محصولات، تکنولوژی ژانومه ژاپن نیز در سال 1377 دریافت و تولید این محصول نیز در دو مدل با نام یاسمین آغاز شد. بعد ها شرکت کاچیران با اشراف و تسلط به تکنولوژی تخصصی خود و اجرای طرح خودکفایی با حدود 85 درصد ساخت داخل به تولید این محصول پرداخته و تا کنون ادامه داده است. در سال 1394 شرکت کاچیران با همت متخصصین و طراحان خود به تولید محصولی با کاربری آسان و با صرفه اقتصادی برای کاربران خود طراحی و تولید و با نام Rose به بازار عرضه کرد.

صادرات :
یکی از اهداف مهم بنیانگذاران این کارخانه از ابتدا بین المللی کردن این شرکت و صدور محصولات آن به سایر کشورها بود. به همین دلیل از سال 1376 با ایجاد واحد صادرات، بازاریابی و تحقیق بازار در تمام قاره های جهان آغاز شد، خوشبختانه بدلیل کیفیت بالای محصولات استقبال چشمگیری از سوی بازرگانان خارجی از محصولات این شرکت به عمل آمد و طی مدت کوتاهی محصولات آن به بیش از 35 کشور جهان صادر شد و تا هم اکنون نیز این استقبال پا برجا باقیمانده و همه ساله کشورهای جدیدی به حوزه های صادراتی آن اضافه می شود. احداث خط مونتاژ محصولات کاچیران در آلمان و با مشارکت یک شرکت آلمانی زمینه بسیار مساعدی را جهت صادرات به کلیه کشورهای جهان فراهم کرده است که یکی از مهمترین حوزه های صادراتی آن کشور روسیه و چند کشور بزرگ دیگر است.
محصولات کاچیران تا کنون به این کشورها صادر شده است:
آلمان، انگلیس، فرانسه، اتریش، بلژیک، اسپانیا، فنلاند، دانمارک، جمهوری چک، ترکیه، عربستان، امارات متحده عربی، کویت، کره جنوبی، تایوان، چین، عراق، پاکستان، هند، مالزی، آفریقای جنوبی، کنیا، سومالی و...
خدمات پس از فروش:
یکی از افتخارات بزرگ شرکت کاچیران ارایه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران و مناطق صادراتی است. هم اکنون حدود 300 مرکز مجهز خدمات پس از فروش در سراسر ایران مسوولیت خدمات رسانی به مشتریان این شرکت را به عهده دارند. قطعات یدکی فراوان و در دسترس بودن این مراکز موجب گردید تا مصرف کنندگان چرخ خیاطی محصولات شرکت کاچیران را به سایر محصولات مشابه ترجیح دهند.
تقویم محصولات

NewLife

چرخ 1129 از گروه دوم چرخ های شرکت کاچیران می باشد که در زمستان 1373 به سبد محصولات این شرکت اضافه شد.

در این محصولات تعداد دوخت های تزئینی به بیش از 84 مدل ارتقاء پیدا کرد.                                                                            

محصول نیولایف 1129 کاچیران از سری چرخ های خانگی است که برای گلدوزی و خیاطی مناسب است.

دور این چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه است که شما فقط در چرخه های حرفه ای انتظار آن را دارید .

بازوی آزاد این چرخ جهت دوخت های سرآستین و پاکتی مناسب است.

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

انتخاب دوختهای اصلی این چرخ فقط با فشردن دکمه آن می باشد.

بدنه چرخ نیولایف 1129 آلومینیومی سبک و مستحکم است.

NewLife

این دسته از محصولات شرکت کاچیران با توجه به نیاز کاربران به سهولت نخ کردن سوزن به تکنولوژی سوزن نخ کن مجهز گردیدند و از بهار 1379 تولید آن آغاز گردید.

چرخ خیاطی نیولایف 1139 با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

 

NewLife

این محصول در سال 1387 به تکنولوژی پیشرفته شانه کارپیش بر بالا Dual Feed Transporter که به اختصار (DFT) خوانده می شود مجهز گردید.

لازم به یادآوری است چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 1129D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی.

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

پدال ویژه الکترونیکی که قابلیت تامین نصف و حداکثر دور چرخ خیاطی را دارد و به شما امکان کنترل سرعت دوخت را می دهد.

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

NewLife

این محصول در سال 1387 به تکنولوژی پیشرفته شانه کارپیش بر بالا Dual Feed Transporter که به اختصار (DFT) خوانده می شود مجهز گردید.

لازم به یادآوری است چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 1139D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

سوزن نخکن، که برای شما امکان سریع و آسان نخ کردن سوزن توسط چرخ خیاطی را فراهم آورده است.

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی.

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

پدال ویژه الکترونیکی که قابلیت تامین نصف و حداکثر دور چرخ خیاطی را دارد و به شما امکان کنترل سرعت دوخت را می دهد.

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife

چرخ خیاطی نیولایف 1149 با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای حرفه ای انتظار آن را دارید .

سوزن نخکن، که برای شما امکان سریع و آسان نخ کردن سوزن توسط چرخ خیاطی را فراهم آورده است.

کمپلتی تمام دور که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی را ایجاد می نماید .

بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی.

دوختهای ترکیبی مختلف ( دیگر چرخهای مکانیکی فاقد این قابلیت می باشند )

انتخاب دوختهای اصلی فقط با فشردن دکمه .

پدال ویژه الکترونیکی که قابلیت تامین نصف و حداکثر دور چرخ خیاطی را دارد و به شما امکان کنترل سرعت دوخت را می دهد.

دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife

این محصول که دارای طراحی بدنه منحصر بفرد می باشد و با تکنولوژی آلمانی طراحی و ساخته شده در سال 1383 روانه بازار فروش گردید که با استقبال مصرف کنندگان مواجه گردید.  
به عبارت بهتر می توان آن را نسل جدید چرخ های خیاطی با تکنولوژی آلمانی دانست.

لازم به ذکر می باشد این محصول دارای 84 نوع دوخت تزئنیی و کاربردی می باشد. همچنین در این مدلها علاوه بر وجود سوزن نخ کن امکان تنظیم موقعیت سوزن نیز اضافه گردید

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 84 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت )  جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 84 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 7 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت ) - جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife


در سال 1389 شرکت کاچیران محصولی دیگر در گروه چرخهای نیولایف با شکل ظاهری سری 4000 طراحی و تولید می نماید. 
این چرخ خیاطی دارای بیش از 139 دوخت تزئینی می باشد و همچنین مجهز به سیستم سوزن نخ کن و دارای تکنولوژی آلمانی و شانه کارپیش بر بالا یا DFT.

لازم به یادآوری می باشد چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 5000D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 139 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت )  جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

NewLife


در سال 1389 شرکت کاچیران محصولی دیگر در گروه چرخهای نیولایف با شکل ظاهری سری 4000 طراحی و تولید می نماید. 
این چرخ خیاطی دارای بیش از 139 دوخت تزئینی می باشد و همچنین مجهز به سیستم سوزن نخ کن و دارای تکنولوژی آلمانی و شانه کارپیش بر بالا یا DFT.

لازم به یادآوری می باشد چرخ هایی که مجهز به این سیستم می باشند در پایان نام و شماره مدل دارای حرف اختصاری D می باشند.
این امکان قابلیت دوخت آسان و دقیق پارچه های بسیار ضخیم و بسیار نازک را مهیا می سازد.

چرخ خیاطی نیولایف 6060D با داشتن بدنه ای مستحکم و تنوع دوخت و نیز با انتخاب آسان دوختها برای دوخت لباس و گلدوزی بسیار مناسب و با دوام می باشد.

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی  
- حداکثر دور چرخ خیاطی تا 1000 دور در دقیقه که شما فقط در چرخهای خیاطی حرفه ای انتظار آن را دارید .
- کمپلتی تمام دور  علاوه بر صدای کم ، با کیفیت دوخت مناسب 
- با 139 طرح دوخت و قابلیت اجرای دوختهای ترکیبی
- انتخاب دوخت با فشردن دکمه 
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا 5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
-  گردونه جهت تنظیم موقعیت سوزن ( 15 موقعیت )  جهت جابه جا کردن سریع شروع دوخت
- قابلیت گرددوزی تا قطر 140 میلیمتر 
- مجهز به سوزن نخ کن 
- بدنه آلومینیمی سبک ومستحکم
- پدال الکترونیکی دو وضعیته   
- گردونه تنظیم کشش نخ
- خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه یا رفو )   
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی راهنمای استفاده از چرخ خیاطی 
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

دانلود رایگان دفترچه آموزشی یاسمین

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- کف تخت
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

 

دانلود رایگان دفترچه آموزشی چرخ یاسمین

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- کف تخت
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی
- دارای گواهی تائیدیه ایمنی دستگاه چرخ خیاطی براساس استاندارد CE اروپا و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران 

دانلود رایگان دفترچه یاسمین

Jasmine

در سال 1377 شرکت کاچیران که تا این زمان به تکنولوژی آلمانی شرکت فاف در تولید چرخ خیاطی مجهز بود، تکنولوژی به روز ژاپنی شرکت ژانومه را به خط تولید خود افزود. و با نام تجاری یاسمین به بازار عرضه کرد.


- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی

 

دانلود رایگان دفترچه آموزشی یاسمین

Jasmine

- بازو آزاد جهت دوختهای سرآستین وپاکتی

- مجهز به سوزن نخ کن
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی

 

دانلود رایگان دفترچه یاسمین

Jasmine

- کف تخت

- مجهز به سوزن نخ کن
- کمپلتی نیم دور 
-  طرح دوخت 22
- قابلیت تنظیم پهنای دوخت از 0 تا  5 میلیمتر
- قابلیت تنظیم طول دوخت از 0 تا  4 میلیمتر
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف
- قابلیت  تنظیم فشار میل پایه کفشک
- اهرم خلاص کننده شانه کار پیش بر ( جهت دوخت با کارگاه ) 
- بدنه آلومینیمی سبک و مستحکم
-  تعویض راحت و سریع  پایه ها    
- پدال الکترونیکی  
- اهرم معکوس جهت محکم کردن دوخت 
- گردونه تنظیم کشش نخ    
- دارای درب اصلی
- دفترچه راهنمای استفاده از چرخ خیاطی همراه با لوح فشرده آموزشی

دانلود رایگان دفترچه آموزشی چرخ یاسمین

Rose

در سال 1394 این مدل چرخ خیاطی که تا پیش از این به عنوان پر فروش ترین چرخ خیاطی خانگی دنیا شناخته می شد، توسط مهندسین شرکت کاچیران مورد بازنگری طراحی قرار گرفت که به گفته ناظرین تبدیل به یکی از زیباترین، با صرفه ترین و با کیفیت ترین چرخ های خیاطی خانگی موجود در بازار گردید.
چرخ خیاطی رز 210 دارای 10 مدل دوخت بوده و کار با آن بسیار آسان می باشد.

دانلود دفترچه آموزشی چرخ رز

Rose

در سال 1394 این مدل چرخ خیاطی که تا پیش از این به عنوان پر فروش ترین چرخ خیاطی خانگی دنیا شناخته می شد، توسط مهندسین شرکت کاچیران مورد بازنگری طراحی قرار گرفت که به گفته ناظرین تبدیل به یکی از زیباترین، با صرفه ترین و با کیفیت ترین چرخ های خیاطی خانگی موجود در بازار گردید.
چرخ خیاطی رز +210 دارای 10 مدل شامل اجرای دوختهای زیگزاك، جا دکمه، دكمه دوزی، حاشیه دوزی، رفو و ماسوره پیچی اتوماتیك بوده و دارای بازوی متحرك نیز می باشد و همچنین این چرخ خیاطی مجهز به سوزن نخکن می باشد. ظاهر زیبا و امروزی این چرخ و  کارکرد آسان آن مورد استقبال قرار گرفته است.

 

دانلود دفترچه آموزشی چرخ رز

افتخارات سیستم

افتخارات سیستم