21/اسفند/1397
آستین پیراهن مجلسی با فرم گل رز

آستین لباس بخش مهمی از آن محسوب می شود که تاثیر زیادی در جلوه آن دارد. با استفاده از پارچه همرنگ و یا متضاد و نیز با الهام از طرح های گل می توانیم زیبایی خاصی در ظاهر لباس ها ایجاد کنیم. این طرح برای لباس نامزدی نیز بسیار مناسب و زیباست.

در این طرح ها می بایست از پارچه حریر آهاردار و یا پارچه های ظریف استفاده کرد. زیرا برای نشان دادن طرح گل هرچقدر کار با ظرافت بیشتری انجام شود زیباتر است. رنگ صورتی یا گل بهی ملایم برای لباس دختران جوان یا پیراهن نامزدی بسیار مناسب و منحصر به فرد است. بخصوص که این طرح در قسمت سر آستین و سرشانه قرار می گیرد در نتیجه شانه ها را پهن تر و اندام را زیباتر جلو می کند.

در برخی از پیراهن ها که یقه کج دارند می توان این ایده را برای یک طرف لباس پساده و اجرا نمود.

   

اگر از رنگ های متضاد در پارچه استفاده کنید، طرح شما خود را بیشتر نشان خواهد داد ولی این پیراهن اسپرت مناسب جوانان شیک پوش خواهد بود.

   

 

در طرح های دیگر با استفاده از نحوه قراگیری لایه های پارچه روی هم و یا کنار هم می توان گل های زیبا برای سرشانه آستین تهیه کرد. در طرح زیر گل تشکیل دهنده آستین به گونه ایست که حلقه های گلبرگ، خود آستین لباس را تشکیل داده اند. در طرحی دیگر که ساده تر نیز می باشد و بیشتر مناسب مانتو است، آستین از پارچه آهاردار درست شده و با چین های قسمت مچ، جلوه زیبایی ایجاد کرده است.

   

نظرات