1398/05/13
نمایش جنجالی مد برند دیور در خیابان ها!

طرح بازاریابی جنجالی دیور در سال 1959 در روسیه ، یک نمایش مد 5 روزه بود که 3 مورد از مدل ها به منظور بررسی واکنش مردم و هیجان آنها با دیدن مدل ها و لباسهایشان انتخاب شده بودند.

طرح بازاریابی جنجالی دیور در سال 1959 در روسیه ، یک نمایش مد 5 روزه با استفاده از 12 مدل بود که 3 مورد آنها با هدف بررسی واکنش مردم و هیجان آنها با دیدن مدل ها و لباسهایشان انتخاب شده بودند.

این تصاویر در نگاه اول صحنه ایست مستند و واقعی که صحنه مد را به تصویر می کشد در حالیکه ما شاهد واکنش طبیعی مردم مسکو هستیم.
دیور توانست فضایی خلق کند تا طرح هایش را به دل شهر مسکو ببرد برای اینکه شهروندان عادی بتوانند با دیدن نمایش مدلها و لباسهایشان لذت ببرند.
سه مدل انتخاب شده، با لباسهای قرمز، سبز و صورتی در شهر قدم می زدند، با مردم صحبت می کردند و یا به سربازها گل میدادند. آنها با ایجاد تعامل نظر عموم مردم را بیش از پیش به خود جلب کردند.

 

این فشن شو شگفت انگیز در ژوئن سال 1959 ، در همان اوج جنگ سرد ، توسط خانه مد کریستین دیور طراحی و اجرا شد. زمانیکه شرکت دیور، آخرین خط لباس زنانه خود را در روسیه کمونیستی راه اندازی کرد. 
سال 1959 سالی بود که سرانجام مقامات شوروی ممنوعیت حضور در نمایشگاه های مد را حذف کردند و برند دیور توانست با خلاقیت و ایده ای مناسب بهترین بهره برداری را انجام دهد.

 

نظرات