1400/06/23
هر آنچه در مورد رویدادر بزرگ مد جهان، مت گالای 2021 می دانیم.

در آستانه مراسم بزرگ مدجهان ، در اینجا تمام جزئیاتی که در مورد رویداد مت گالا 2021 می دانیم - از جمله موضوع ، میزبانی آن ، نمایشگاه موسسه لباس و آنچه که ما می توانیم انتظار داشته باشیم، آمده است.

مت گالای 2021 ، 13 سپتامبر ،  (دوشنبه 22 شهریور) با پوشش مستقیم فرش قرمز از ساعت 17:30 شروع می شود. این مراسم به طور معمول هر سال در اولین دوشنبه ماه مه برگزار می شود ، مت گالا - بزرگترین شب مد سال - امسال به عنوان یک امر کوچکتر و صمیمی تر از سالهای گذشته باز می گردد. (جشن سال گذشته به دلیل COVID-19 لغو شد و به ماه سپتامبر موکول شد.) اگرچه ممکن است امسال کمی متفاوت به نظر برسد ، اما هنوز یک فرش قرمز پر از مدهای شگفت انگیز و افراد مشهور وجود خواهد داشت.

 

بنابراین ، در آستانه مراسم بزرگ ، در اینجا تمام جزئیاتی که در مورد رویداد مت گالا 2021 می دانیم - از جمله موضوع ، میزبانی آن ، نمایشگاه موسسه لباس و آنچه که ما می توانیم انتظار داشته باشیم در مرحله نمایش داشته باشیم ، آمده است.

 

مت گالا چیست؟

Met ball یا Met gala معادل دنیای مد اسکار است. شبی است که طراحان ، مدل ها و ستارگان هالیوود در بزرگترین نمایش سال گردهم می آیند تا در نمایشگاه جدیدی از موسسه لباس موزه متروپولیتن هنر جشن بگیرند و کمک جمع آوری کنند. به طور معمول ، همه بر اساس موضوع تعیید شده و با توجه به حس نمایشگاه ، لباس می پوشند. موضوعات گذشته شامل اردو ، دین ، ​​پانک و موارد دیگر بود.

 

کی و کجاست؟

مت گالا 2021 به عنوان یک گالای دوستانه در 13 سپتامبر در موزه متروپولیتن نیویورک برگزار می شود.

 

موضوع مت گالای امسال چیست؟

جشن 2021 مت گالا بر تجلیل از همه چیز مد آمریکایی متمرکز شده است. اندرو بولتون ، سرپرست وندی یو مسئول موسسه لباس ، احساس کرد که زمان آن رسیده است که هویت و مد آمریکایی را دوباره مورد بررسی قرار دهیم ، به خصوص که طی چندین سال گذشته به دلیل جنبش های عدالت سیاسی و اجتماعی تغییر کرده است. او به Vogue گفت: "من واقعاً تحت تأثیر طراحان آمریکایی نسبت به جو اجتماعی و سیاسی ، به ویژه در مورد مسائل مربوط به فراگیر بودن بدن و سیالیت جنسیتی قرار گرفته ام و من کار آنها را بسیار بسیار بازتابنده می دانم." "من واقعاً معتقدم مد آمریکایی در حال رنسانس است. من فکر می کنم طراحان جوان به ویژه در بحث تنوع و فراگیری ، و همچنین پایداری و شفافیت ، پیشتاز بحث های بیشتری نسبت به همتایان اروپایی خود هستند ، شاید به استثنای طراحان انگلیسی. "

 

نمايشگاه چگونه خواهد بود؟

موسسه لباس در واقع یک نمایشگاه دو قسمتی که در سال 2021 با عنوان "در آمریکا: واژه نامه مد" و "در آمریکا: گلچین مد" ارائه می شود.

 

بخش اول این نمایشگاه ، "واژه نامه ای از مد" ، در 18 سپتامبر در مرکز لباس آنا وینتور در Met افتتاح می شود و به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد موسسه لباس است. این نمایشگاه شبیه خانه ای با دیوارها و اتاق های متقاطع سازماندهی خواهد شد که بولتون آن را "واژگان جدیدی می داند که بیشتر مربوط به زمانهایی است که ما در آن زندگی می کنیم". قطعاتی از کریستوفر جان راجرز ، استرلینگ روبی ، کانر آیوز ، پرابال گورونگ و آندره واکر در بخش اول نمایشگاه به نمایش در می آیند.

قسمت دوم ، "گلچین مد" ، در 5 مه 2022 در اتاق های دوره بال آمریکایی موزه افتتاح می شود. بولتون و تیم سرپرستی موزه با کارگردانان فیلم آمریکایی کار می کنند تا صحنه های سینمایی را در هر اتاق ایجاد کنند که تاریخ متفاوتی از مد آمریکایی را به تصویر می کشد. (دومین مت گال نیز در 2 مه 2022 به مناسبت افتتاح "گلچین مد" برگزار می شود.)

 

میزبانان امسال چه کسانی خواهند بود؟

هر سال ، مت گالا تعدادی کوشر دارد که به میزبانی این رویداد کمک می کنند. برای مراسم 2021 مت ، تیموتی شالامت ، بیلی ایلیش ، آماندا گورمن و نائومی اوساکا در این مراسم همکاری می کنند ، در حالی که تام فورد ، آدام موسری از اینستاگرام و آنا وینتور به عنوان صندلی های افتخاری خدمت می کنند.

 

آیا فرش قرمز وجود دارد؟

آری! در حالی که امسال امر صمیمی تری است ، پیروی از پروتکل های ایمنی COVID-19 ، هنوز یک مرحله و تکرار در مراحل نمادین Met وجود دارد. آماده پذیرش همه گروه های جسورانه و برجسته شوید.

 

آیا لباس رسمی وجود دارد؟

آری. استقلال آمریکا کد رسمی لباس است که در دعوتنامه برای مراسم 2021 مت معرفی شده است. منتظر باشید که این متن به روش های مختلف ترجمه شود-از لباس های درخشان ستاره ای گرفته تا لباس های کلاسیک ساخته شده توسط طراحان آمریکایی. در مت گالا، قانون شماره یک این است که همیشه انتظار چیزهای غیر منتظره را داشته باشید.

 

چه کسی امسال به مت گالا دعوت شده است؟

بخشی از سرگرمی مت گالا این است که نمی دانید چه کسی حاضر می شود! طراحان معمولاً پرجنب و جوش ترین افراد مشهور آن زمان را به عنوان مهمان خود دعوت می کنند ، بنابراین می توانید برخی از نام های بزرگ هالیوود را روی فرش انتظار داشته باشید.

آیا پروتکل های ایمنی کووید وجود دارد؟
سلامت و ایمنی مهمانان و کارکنان در اولویت اول است. همه شرکت کنندگان باید مدرک واکسیناسیون کامل را ارائه دهند ، یک آزمایش اولیه سریع PCR منفی را یک روز قبل ارائه دهند و در داخل خانه به جز هنگام خوردن یا نوشیدن از پوشش مناسب صورت استفاده کنند.

 

تصاویری از مراسم مت گالای 2021

 

 

 

 

 

 

 

نظرات