1401/02/20
چرا چرخ خیاطی رز 230 پلاس بخریم؟

چرخ خیاطی رز 230 پلاس چه ویژگی هایی دارد، چرا چرخ خیاطی رز 230 پلاس ارزش خرید دارد؟

چرخ خیاطی رز 230 پلاس کاچیران یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین چرخ خیاطی های شرکت کاچیران می باشد که کاربران عمدتا در انتخاب خود آن را اولویت قرار می دهند.

ویژگی های خاص چرخ خیاطی رز 230 پلاس که آن را نسبت به چرخ های متشابه برتر می کند :

- چرخ خیاطی رز 230 دارای طراحی زیبا و دلنشین است که با رنگها ملایم و چشم نواز ، کاربر را به خیاطی دعوت می کند.

- چرخ خیاطی رز 230 دارای 32 مدل دوخت می باشد. دوخت راسته، دوخت زیگزاگ، دوخت پسدوزی، ساقه دوزی و دیگر دوخت های تزیینی که برای کاربران و دوخت در منزل کافی و مناسب است. تعداد مدل های دوخت این چرخ نسبت به مدل های متشابه خود و دیگر برندها در بازار کامل و متنوع است.

- چرخ خیاطی رز 230 دارای گردونه تنظیم موقعیت سوزن می باشد. در واقع می توان دوخت ساده را با تنظیم سوزن بصورت پلهوی راست و چپ و وسط خیاطی نمود که برای دوخت مواردی چون زیپ، لبه لباس، لب لول و ... بسیار مناسب است.

- دوخت های تزیینی در چرخ خیاطی رز 230 روی گردونه تصویر شده است. و با چرخاندن آن به راختی می توان طرح مورد نظر را انتخاب نمود. این چرخ پیچیدگی برخی از چرخ خیاطی های موحود در بازار را ندارد که باید با ابتدا حروف و طرح مورد نظر را پیدا کرده و سپس بر روی بخش انتخاب دوخت آن را جستجو کنیم. در این مدل چرخ انتخاب طرح دوخت به آسانی و سرعت انجام می شود.

- در چرخ خیاطی رز 230 می توان جادکمه را با انتخاب از روی گردونه در چهارمرحله به آسانی انجام داد.

- گردونه تنظیم کشش نخ در بالای چرخ رز 230 قرار دارد که به آسانی می توان به کشش نخ مورد نظر رسید.

- چرخ خیاطی رز 230 پلاس داری سوزن نخکن اتوماتیک است. با استفاده از این بخش که در چرخ خیاطی از اهمیت بالایی برخوردار است، می توان به آسانی و با یک حرکت نخ را از روزنه کوچک سوزن عبور داد. بخصوص امروزه با گسترش مشکل نزدیک بینی چشم، وجود سوزن نخکن در چرخ خیاطی بسیار کاربردی و جذاب می باشد.

- چرخ خیاطی رز 230 پلاس داری درب می باشد. درب از چرخ محافظت کرده و از نفوذ غبار به داخل چرخ جلوگیری می کند. همچنین در برخی از موارد مانع تغییر رنگ بدنه سفید چرخ خیاطی می شود.

- چرخ خیاطی رز 230 امکان نصب تمام پایه های اضافی و کاربردی را دارد مانند : پایه پس دوزی، پایه زیپ دوزی، پایه کوکشل، پایه کش دوزی، پایه رفو، پایه لب لول، پایه سردوزی و ....

 

 

نظرات