8565
28/دی/1398

تیم تولید محتوای کاچیران


با استفاده از سوزن دوقلو می توان اغلب دوختهای تزیینی را با دو رنگ مختلف اجرا کرد که بسیار زیبا و متفاوت خواهد بود. در این ویدئو آموزش نصب، نخ کشی و اجرای دوختها با سوزن دوقلو را در چرخ رز 2050 خواهیم دید و می بینیم که چگونه با سوزن دوقلو بدوزیم.

چگونه با سوزن دوقلو بدوزیم؟

نحوه نخ‌کشی سوزن دوقلو در چرخ خیاطی رز 2050
-    سوزن را از میل‌ سوزن جدا نموده و سوزن دوقلو را بر روی میل‌سوزن نصب نمایید.
-    اهرم بالابر پایه را در وضعیت بالا قرار داده و با استفاده از دکمه وضعیت سوزن، شیطانک و سوزن را در بالاترین وضعیت خود قرار دهید.
-    نخ را بر روی میل‌قرقره افقی نصب و دیسک نگهدارنده را برروی میل‌قرقره نصب نمایید.
-    ابتدا سوزن سمت چپ را  نخ‌کشی کنید.
- میل‌قرقرة متحرک را بر روی سوراخ محل نصب میل‌قرقرة عمودی نصب و نگهدارندة بزرگ میل‌قرقره را بر روی آن قرار داده و نخ را بر نخ دیگر بر روی میل‌قرقرة متحرک و بالای نگهدارندة بزرگ قرار داده و نخ‌کشی سمت راست سوزن را انجام دهید.


تذکر: 
-    حتماً در هنگام نخ کردن سمت راست سوزن، نخ را از زیر راهنمای نخ میل‌سوزن عبور داده و سپس با استفاده از دست سوزن را نخ کنید.
-     سوزن دوقلو را نمی‌توان با سوزن‌نخ‌کن نخ کرد. 

انتخاب سوزن دوقلو برای شروع دوخت

برای شروع دوخت با سوزن دوقلو در چرخ خیاطی رز الکترونیکی 2050 باید چرخ را در تنظیمات مربوط به آن قرار داد.
در صفحه نمایش با فشار طولانی دکمه Mode «نشانگر سوزن دوقلو» روشن می‌شود. با فشار مجدد و طولانی این دکمه «نشانگر سوزن دوقلو» خاموش می‌شود.
توجه: چنانچه بخواهید حالت سوزن دوقلو را انتخاب کنید، قبل از انتخاب هر طرحی، اول دکمه Mode را برای حالت سوزن دوقلو انتخاب کنید. با این روش، پهنای دوخت به‌طور خودکار کم می‌شود تا از تماس سوزن دوقلو با سطح صفحه سوزن جلوگیری شود. در غیر این صورت، یا سوزن می‌شکند یا ماشین با مشکل مواجه می‌شود.

 

نظرات