629
1400/05/12

تیم تولید محتوای کاچیران


تکنولوژی و طراحی خاص لباس های ورزشکاران کشور امریکا توسط برند مشهور رالف لورن در افتتاحیه بازی های المپیک توکیو توجه همگان را به خود جلب کرد.

رقابتهای المپیک شدید خواهد بود ، اما همیشه رقابتی در بین طراحان برجسته دنیا برای لباس های مراسم افتتاحیه وجود دارد. 

کاپشن های طراحی شده توسط رالف لورن شامل یک سیستم خنک کننده شخصی پیشرفته است که می تواند دمای بدن را در گرمای شدید تنظیم کند و اساساً به عنوان یک واحد تهویه مطبوع قابل حمل و سبک عمل می کند.

دیوید لورن ، مدیر برند به The Post گفت: "ما چندین سال پیش با کمیته المپیک گفتگو کردیم." و آنها به وضوح اعلام کردند که می خواهند ورزشکاران کشور ما لباسی بپوشند که سفیران ما باشند.

همتنطور که ژاپن یکی از قطب های فناوری در جهان است ، [آنها پرسیدند]" چه نوع شگفتی های جالبی را می توانیم به ارمغان بیاوریم؟ "

این همکاری با دانشمندان سیلیکون ولی Silicon Valley و همچنین مدیران جنبش محیط زیست و انرژی پایدار جذاب بود و به بررسی آنچه وزارت انرژی در زمینه مدیریت حرارت شخصی انجام می دهد پرداخت.

نتیجه فناوری RL COOLING است. این یک دستگاه باتری "جیمز باند" است که در پشت کاپشن تعبیه شده است و کاربر را تا قسمت پایین گردن سرد و خنک می کند.

این قسمت تنها جایی از بدن است که در مغز شما احساس می شود و بدن شما شروع به خنک شدن می کند. این سیستم به شما کمک می کند کمتر عرق کنید و بدن شما بیشتر احساس می کند که 20 تا 25 درجه است حتی اگر 37 درجه باشد. "

در 23 ژوئیه ، پرچمدار از یک کت جین سفید با فناوری Frosty استفاده می کند ، در حالی که سایر اعضای تیم آمریکایی کت های بلیزر را همراه با دستمال گردن بر تن خواهند کرد.

"ژاکت خنک کننده واقعاً باید داستان بزرگتری در مورد نبوغ و رهبری ورزشکاران این کشور را بیان می کرد. این فقط در مورد خنک و راحت بودن و ظاهر آنها نیست ، بلکه در مورد کمک به ورزشکاران ما برای حفظ خونسردی و آرامش در هوای فوق العاده متزلزل ژاپن است. ورزشکاران ما در جهان با آنها متفاوت خواهند بود.

بقیه لباس ها پیراهن کلاسیک آمریکایی رالف لورن است: یک کت بلیزر با پیراهن راه راه و دستمال گردن چاپ شده. هر لباس در ایالات متحده ساخته شده است و از مواد پایدار استفاده می کند.

همه چیز سال گذشته طراحی شده است. این اولین بار در تاریخ است که المپیک به تاخیر می افتد ، بنابراین این تولیدات قبلا در مجموعه و کالکشن ارائه شده اند.

فنسر داریل هومر - در سومین دور حضور خود در المپیک گفت: "در ابتدا که من در اردوگاه آموزشی در رم بودم، برخی از ورزشکاران ایتالیایی درخواست تعویض لباس های خود را با رالف لورن داشتند. فن آوری خنک کننده آن شگفت انگیز است.

اما هومر احتمالاً از کاپشن اسپرت ابتکاری خود جدا نخواهد شد. او قصد دارد تمام بلیزرهای مراسم افتتاحیه خود را همانند یک اثر قاب بندی کند.

او گفت: "آنها فوق العاده خاص هستند و خلاقیت و تکنولوژی را نشان می دهند. "این چیزی است که باعث افتخار من است."

 

نظرات