1439
1400/12/22

تیم تولید محتوای کاچیران


چرخ خیاطی زیگزاگ 2030 پلاس تولید شرکت کاچیران مورد توجه و علاقه خیاطان قرار گرفته است. این چرخ خیاطی ویژگی های مناسبی برای هر خیاط دارد.

چرخ خیاطی جدید کاچیران با نام چرخ زیگزاگ به دلیل زیبایی و نیز شاسی تمام فلزی و مستحکم مورد توجه کاربران حرفه ای قرار گرفته است. یکی از مسائلی که در چرخ خیاطی بسیار اهمیت دارد، دوام و استحکام آن است تا بتواند مدت زمان طولانی و سالیان سال برای کاربر دوختی خوب ارائه دهد. 

یک چرخ خیاطی متشکل از تعداد قطعات بسیار بالایی است که باید همزمان و بطور بسیار دقیق با یکدیگر عمل کرده تا بتواند تنوع دوختی زیبا با اشکال هندسی یا تزیینی را ایجاد نماید.

این قطعات به دلیل فعالیت دائمی و استحکاک با یکدیگر می بایست از بهترین آلیاژها تولید شوند تا به مرور زمان کیفیت خود را حفظ کرده و تاثیری روی دوخت و استفاده از چرخ خیاطی نگذارد.

چرخ خیاطی های کاچیران و نیز محصول جدید چرخ خیاطی زیگزاگ با شاسی تمام فلزی و قطعات آلیاژی از دوام بسیار بالا، لرزش و صدای بسیار کم برخوردار است . بر این اساس، این محصول جدید مورد تایید و استانداردهای اروپایی قرار گرفته و همزمان برای هموطنان عزیزمان در داخل کشور و نیز جهت صادرات به آلمان تولید می گردد.

چرخ خیاطی زیگزاگ 2030 پلاس دارای 32 مدل دوخت تزئینی شامل دوخت راسته، دوخت زیگزاگ، دوخت پس دوزی ، جادکمه و ... می باشد.

مجهز به سوزن نخکن اتوماتیک است که برای خیاطان بسیار مهم است.

دارای درب می باشد.

این چرخ خیاطی، گردونه انتخاب کشش نخ و گردونه تنظیم پهنای دوخت دارد که برای گلدوزی و کارهای حرفه ای مناسب است.

 

نظرات